РІВНЕ (QHA) -

На захід зібралося багато високопосадовців, серед них перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, керівництво Національної гвардії на чолі з Юрієм Аллеровим та керівники Рівненської області.

Як пояснив Сергій Князєв, ідея переміщення відділу поліції у Сарнах в нього виникла коли він ще очолював обласне управління Нацполіції у Рівненській області. Зізнається, що було соромно за те, в яких умовах працюють поліцейські. Тому почали шукати нову будівлю. Зупинилися на колишній військовій частині. До ремонту залучали зокрема й інвесторів.

— Реформа поліції має дійти до кожної хати, щоб поліцейські прибували вчасно, проводили профілактику та якісно надавали поліцейські послуги, — заявив Князєв.

З промовами виступали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова Рівненської облради Микола Драганчук, народні депутати Сергій Євтушок, Андрій Лозовий, Юрій Вознюк, а також меценати.

Сергій Яровий та Сергій Князєв вручили 15 ключів від службових автомобілів «Пріус» для секторів реагування патрульної поліції ГУНП у Рівненській області, а також передали сертифікати на житло поліцейським.  

Як символ плідної праці учасники заходу висадили саджанці ялинок на території поліцейського відділу.

Після цього делегація відвідала пункт патрульної поліції, де раніше працювала ДАІ. На території стоятимуть кілька одиниць бронетехніки, яка була привезена з АТО. За словами Сергія Князєва, цю техніку, яка раніше допомагала виходити українській армії з Дебальцевого, уже привели до ладу.

На пункті працюватиме 60 патрульних, які наразі проходять навчання. Приміщення обладнане системою відеофіксації «Рубіж», кімнатою відпочинку, всередині зроблений ремонт, повідомив начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук.

— Патрульні працюватимуть на трасі «Київ-Варшава», у місті Сарни та заїздитимуть у села, що поблизу, якщо будуть якісь виклики про серйозніші злочини. Поки на цьому пункті буде оперативний штаб, а з липня  уже патрульні,  розповів Мерчук.

Нагадаємо, на Рівненщині запрацював пересувний сервісний центр МВС. Такі пункти матимуть необхідні засоби для видачі, заміни водійських посвідчень, перевірки автомобілів для реєстрації, прийому запитів громадян для отримання довідок про відсутність судимостей. Виїздитиме мобільний центр на прохання місцевої влади. Графік руху автомобілів оприлюднюватиметься на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі «Мобільні СЦ». 

QHA