КИЇВ (QHA) -

У найближчі тижні очікується зниження цін на м'ясну продукцію в Україні. Про це заявив у п'ятницю під час запитань до уряду у Верховній Раді прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент QHA.

— Наша з вами задача 2018 року почати нарощувати потужності тваринницького комплексу і птахівництва в країні. Ми сьогодні є реально серйозним експортером. І я думаю, що ми в найближчі буквально тижні досягнемо зниження цін на м'ясопродукти, сказав прем'єр.

Асоціація свинарів України повідомляє, що подорожчання свинини в закупівлі живою вагою триває і становить 3% на тиждень. Торги в кінці минулого тижня завершилися для виробників свинини позитивно.

На цьому тижні товарні партії реалізують на 1-2 грн/кг дорожче, ніж в кінці серпня  по 48,5-51 грн/кг,  йдеться у повідомленні АСУ.

Як зазначав директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко у програмі «Сніданок з 1+1», ціни на курятину в Україні вже перевищують європейські.

Антимонопольний комітет України займається дослідженням причин зростання цін на ринку курятини і наявності порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

ФОТО: інтернет

QHA