ХЕРСОН (QHA) -

Дітей з окупованого Криму, які постраждали від хімічних викидів в Армянську, готові прийняти у Херсонській області. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації (ОДА) Андрій Гордєєв.

— В цілому, ми готові сьогодні приймати дітей з Криму, які страждають від цих викидів. І готові надавати їм медичну і реабілітаційну допомогу, — зазначив він.

Гордєєв підкреслив, що можлива евакуація дітей, які проживають у населених пунктах Херсонської області біля адмінмежі з анексованим півостровом.

— Якщо доведеться евакуювати наших дітей, то для цього потужності є. Ми вже написали відповідні листи до Генічеська, щоб там забронювати дитячі табори і не закривати після сезону. Також працюватимемо зі Скадовським і Голопристанським районами.

Раніше Гордєєв заявив, що завод «Кримський титан» в окупованому Криму не призупинив роботу. За його словами, комісія оглянула понад 800 дітей у Херсонській області, 16 з них направили на обстеження в обласну лікарню.

Нагадаємо, в анексованому Криму вважають, що кислотні викиди в Армянську відбулися через те, що біля заводу «Кримський титан» розташоване кислотне озеро, з якого накрило випарами територію площею 27 кілометрів.

Джерело: Крым.Реалии

QHA