ХЕРСОН (QHA) -

1 червня Херсонський державний університет проведе День відкритих дверей вищих навчальних закладів міста, повідомляє Міністерство освіти України.

За словами організаторів заходу, його основна мета — залучити до вступу до вищих навчальних закладів на материковій частині країни абітурієнтів з тимчасово окупованих територій.

Очікується участь у заході делегацій з понад 30 університетів, а також представників Міністерства освіти і науки України та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Нагадаємо, вищим навчальним закладам Одеської області надали понад 1000 місць на участь у вступній кампанії «Крим – Україна» — 2018. Ці місця складають практично половину квот, виділених на всю Україну.

QHA повідомляло, що Міністерство освіти і науки зашифрує прізвища абітурієнтів з окупованих Криму і Донбасу, які вступили в українські вузи. Для випускників з окупованих територій з 4 червня — 28 вересня працюватимуть освітні центри «Донбас – Україна» і «Крим – Україна».

QHA