КИЇВ (QHA) -

Європейський мовний союз та НГТУ 31 березня представили порядок виступу конкурсантів у першому і другому півфіналах Євробачення-2017, повідомляє телеканал СТБ.

Так, у першому півфіналі запланований виступ 18 учасників, а у другому — 19, зокрема і російської співачки Юлії Самойлової, якій заборонено в'їзд в Україну за відвідування окупованого Криму 2015 року з порушенням українського законодавства.

Раніше на зустрічі глав делегацій було визначено, що Україна виступить у фіналі під номером 22.


Нагадаємо, як повідомляло QHA, директор Європейського мовного союзу (EBU) Інгрід Делтенре у коментарі швейцарському таблоїду Blick висловила обурення «використанням конкурсу в політичних цілях», маючи на увазі заборону в'їзду в Україну російській учасниці Євробачення.

Співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти РФ на Євробаченні-2017, СБУ офіційно заборонила в'їжджати на територію України протягом трьох років, оскільки 2015 року росіянка виступила в окупованому Криму, тим самим порушивши українське законодавство.

Директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд безпосередньо перед заявою СБУ наголосив, що українська влада може сама, в рамках чинного законодавства, прийняти рішення про допуск або недопуск до Євробачення учасниці від РФ Юлії Самойлової, і керівництво конкурсу зобов'язане поставитися до цього рішення з повагою.

ФОТО: інтернет

QHA