СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Після дослідження санітарно-хімічні показників 9 тисяч 436 проб питної води в окупованому Криму, було виявлено 6,9% проб, які не відповідають нормативам. Про це повідомили у прес-службі так званого відділення Росспоживнагляду в Криму і Севастополі.

Так, проби з порушенням із загальної жорсткості, мінералізації, вмісту хлоридів, сульфатів, нітратів кольоровості та каламутності зареєстрували в таких районах анексованого півострова, як Красноперекопський, Первомайський, Сакський, Ленінський, Чорноморський, Роздольненський, Сімферопольський, Радянський, Нижньогірський, Джанкойський, а також у містах Красноперекопськ, Євпаторія, Армянськ, Джанкой, Саки, Сімферополь, Алушта і Севастополь.

За мікробіологічними показниками невідповідність було виявлено у 1,1% проб питної води. Вище необхідного такий показник зареєстрували у Ленінському, Джанкойському, Красногвардійському і Сімферопольському районах, а також у місті Керч.

Після проведення низки перевірок порушення санітарного законодавства, окупанти виявили їх у 19 суб'єктів нагляду, що складає 86,4% від їхньої загальної кількості.

Нагадаємо, у квітні окупаційна влада Криму заявила, що у водосховищах анексованого півострова води для постачання кримчанам вистачить тільки до кінця 2018 року. Сумарне наповнення двох водосховищ, з яких водою постачають увесь Східний Крим, становить лише 35%.

QHA