СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Жителі окупованого Севастополя вийшли на мітинг проти так званого уряду. Під час мітингу учасники заявили, що «влада» вилучає у містян видані Україною земельні ділянки. Так, «уряд» Севастополя відзначає, що близько 3800 ділянок у місті були видані нібито з порушенням українського законодавства.

На площі Нахімова зібралися представники малого і великого бізнесу.

Генеральний директор заводу марочних вин «Інкерман» Сергій Лебедєв зазначив, що підприємство знаходиться на межі банкрутства через конфлікти з «урядом» міста, яке відмовляється продовжувати договір оренди обладнання і не дозволяє його викупити. За його словами, на підприємстві щотижня проводять перевірки.

Учасники мітингу додали, що з 2016 року в анексованому Севастополі триває знесення нестаціонарних торгових об'єктів (НТО).

Під час заходу активісти зажадали від «уряду» міста припинити знесення НТО, вилучення земельних ділянок у жителів і тиск на великий бізнес.

QHA повідомляло, що в окупованому Севастополі так звані судові пристави опечатали приміщення судноремонтного заводу «Південний Севастополь» і винесли майно. Директор заводу Патимат Алієва заявила, що «судові пристави» перевищували службові повноваження, вибивали двері у кабінети, виносили техніку, речі, документацію без опису.

Джерело: Новая газета

QHA