СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Мешканці декількох районів окупованого Криму на три дні залишаться без водопостачання через роботи на мережах. Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю ДУП РК «Вода Криму».

Так, сьогодні, 6 серпня, води не буде у селах Іллінка (Красноперекопський район), Краснознам'янка (Красногвардійський район), Малий Маяк, Нижня Кутузовка, Малоріченське (округ Алушта), а також у таких містах як Джанкой (вулиця Московська), Сімферополь (вул. Б. Хохлова), Керч (вул. Лазо — 1-ї П'ятирічки), Білогірськ (вул. Нижньогірська). Окупанти планують завершити роботи і підключити воду вже сьогодні о 17:00.

Також сьогодні у зв'язку із ремонтно-аварійними роботами на мережах холодного водопостачання у Сімферополі по вулиці Провідників води не буде по вулицях Туристів, Альпіністів, Провідників, Азовська, Локомотивна, Паровозна, Льотчиків.

Завтра, 7 серпня, водопостачання не буде з 8:00 до 17:00 в шести населених пунктах Красноперекопського району: місто Красноперекопськ, села Таврійське, Радгоспне, П'ятихатка, Рисове, Почесне.

У вівторок також з 8:00 без води залишаться жителі села Новомиколаївка. У селі проведуть роботу з хлорування резервуарів чистої води.

Повністю відновити водопостачання окупанти планують у середу, 8 серпня. При цьому, в ДУП РК «Чиста вода» рекомендували жителям анексованого півострова зробити тридобовий запас води, а також вживати воду після її відстоювання і кип'ятіння.

QHA раніше повідомляло, що у липні частина Феодосії залишилася без води через аварію на мережах водопостачання. Аварія сталася в районі вулиці Кримська. Окупанти завершили ремонт до 17:00.

QHA