СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Жителів окупованого Криму попередили про аномально-спекотні погодні умови з 29 серпня — 2 вересня. Попередження опублікували на сайті підконтрольного Кремлю управління МНС на окупованому півострову.

— У період з 29 серпня — 2 вересня в Криму очікується аномально-спекотна погода, значення середньодобової температури повітря буде вище кліматичної норми на 7°C і більше, — йдеться у повідомленні.

Жителям анексованого Криму рекомендують уникати інтенсивних фізичних навантажень, підтримувати у помешканні прохолодну температуру і пити більше води.

— У зв'язку із високим тепловим навантаженням на організм скоротити перебування на відкритому повітрі; не вживайте алкогольні напої, це призведе до погіршення загального стану організму (зневоднення).

У зазначений період заборонять: розпалювати багаття в лісі; кидати палаючі сірники і недопалки; залишати в лісі просочений займистими речовинами матеріал; залишати на лісових галявинах пляшки, бите скло та інше сміття; а також випалювати траву і стерню на полях.

QHA повідомляло, що так звана Рада міністрів окупованого Криму з 29 липня запровадила обмеження на відвідування лісів строком на 21 день через пожежну небезпеку. Заборонили також відвідування баз відпочинку, дитячих оздоровчих таборів, турбаз, які знаходяться у межах природних територій і лісового фонду.

QHA