СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Жителі окупованого Сімферополя залишилися без води сьогодні, 19 вересня, через аварію. Про це повідомили у підконтрольному Кремлю ДУП РК «Вода Криму».

Води не буде за адресами вул. Воровського, Спендіарових, Фабричний спуск, Леніна, Червоноармійська і провулок Червоноармійський.

— У зв'язку з аварією на мережах холодного водопостачання по вул. Воровського, 60, обмежено водопостачання вулиць Воровського, Спендіарових, Фабричний спуск, Леніна, Червоноармійська, пров. Червоноармійський, — йдеться у повідомленні.

Окупанти планують відновити подачу води до 16:00.

Як писало QHA, на початку серпня жителі мікрорайонів окупованого Сімферополя «Верхнє плато» і «Нижнє плато» залишилися без води через ремонт на тепломережах.

QHA повідомляло, що після дослідження на санітарно-хімічні показники 9 тисяч 436 проб питної води в окупованому Криму, було виявлено 6,9% заборів води, які не відповідають нормативам проб. Після проведення перевірок, порушення санітарного законодавства окупанти виявили у 19 суб'єктів нагляду, що становить 86,4% від їхньої загальної кількості.

QHA