ЛЮБИМІВКА (QHA) -

 

З кранів у будинках жителів села Любимівка Нижньогірського району Криму тече вода коричневого кольору. Однак платити за неї потрібно, як за питну воду, пишуть "Примечания".

Так, воду в сільські будинки поставляють з місцевої свердловини. У жовтні минулого року тут уклали контракт про поставку води з приватною компанією "Кримська водна компанія".

У цій компанії вимагали встановити у сільських будинках лічильники, щоб платити за воду в залежності від обсягів споживання.

Однак якість води останнім часом стала набагато гіршою. Водопровід дуже старий, через що з кранів тече каламутна рідина коричневого кольору. Причому міняти водопровід у компанії відмовляються.

Щоб дочекатися з-під крана прозорої води, споживачам потрібно спустити три-чотири відра. А це додаткові витрати даремно.

Тим часом, жителі Любимівки змушені платити за холодну воду за тарифом 31 руб. за куб. метр. Для порівняння, у Сімферополі кубометр холодної води коштує 27,15 руб.

 

Раніше жителі анексованого Сімферополя скаржилися на підозрілий запах і присмак води з-під кранів. Фільтри і кип'ятіння не допомагали позбутися від цього.

Під час дослідження на санітарно-хімічні показники в окупованому Криму виявлено 6,9%, які не відповідають нормативам проб. У воді зафіксували порушення жорсткості, мінералізації, вмісту хлоридів, сульфатів, нітратів кольоровості, каламутності.

 

Джерело: Крымский телеграф

QHA