ХЕРСОН (QHA) -

У лікарню прямо зі слідчого ізолятора доставили капітана затриманого в Азовському морі російського судна "НОРД". Про це повідомив його адвокат Дмитро Щербина.

За його словами, під час затримання судна на борт неодноразово викликали медпрацівників.

— Його помістили у тимчасовий слідчий ізолятор, йому там стало зле, його перевели в лікарню імені Лучанського у Херсоні. Він гіпертонік, ми кожен день викликали медичну допомогу, але її не пускали, — розповів адвокат.

При цьому захисник росіян додав, що на борту корабля допомоги потребує ще один член екіпажу, у якого зафіксували високий тиск.

Нагадаємо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «розкрадання судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу». Ситуацію з «НОРДом» прокоментувала речник російського МЗС Марія Захарова, яка назвала затримання корабля провокацією.

Раніше QHA повідомляло, що Україна й надалі буде затримувати судна в Азовському морі.

Джерело: ТАСС

QHA