КИЇВ (QHA) -

Капітану затриманого в українських водах Азовського моря російського судна-порушника «НОРД» Володимиру Горбенку повідомили ще про одну підозру. Про це заявила спікер прокуратури Автономної Республіки Крим Тетяна Тихончик.

— Повідомили про нову підозру. Сьогодні суд обиратиме запобіжний захід, — зазначила вона.

Горбенка підозрюють за ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Покарання за правопорушення передбачено у вигляді позбавлення волі до трьох років.

— Сьогодні відбудеться суд. Час ще не призначено. Але попередньо повідомили, що Горбенко буде присутній на засіданні, — сказала Тихончик.

Нагадаємо, прокуратура АРК заявила, що Херсонський міський суд не відпускав з-під варти затриманого капітана судна «НОРД» Володимира Горбенка, як повідомляли деякі ЗМІ та представники української влади.

26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів. Пізніше ФСБ відкрила провадження проти українських прикордонників за статтею про «викрадення судна повітряного або водного транспорту, або залізничного рухомого складу».

Джерело: Українська правда

QHA