КИЇВ (QHA) -

Так званий Кримський міст не можна було зводити не тільки з політичних, а й з технічних міркувань. Про це сьогодні у коментарі QHA сказав інженер-мостобудівник Георгій Росновський.

— У цьому місці міст будувати не можна. Тому що судноплавний канал, який поблизу, робить два кути повороту. Але ж краї каналу нічим не визначені, ніякими буями, а протока широка. Також там дуже погана геологія. Проект мені ніхто не показував, але я точно знаю, що міст роблять не там, де треба, і не так, як треба, — зазначив він.

Також він підкреслив, що сваї, на яких стоїть міст, не протримаються і 15 років. А через грязьові вулкани на дні, Кримський міст буде дуже нестабільним.

— Показували, як Путін сідав за кермо і «відкривав рух мостом», але важкі вантажівки за ним не пішли. Міст відкрили тільки для легкового руху — це багато про що говорить, — додав Росновський.

Нагадаємо, раніше Спікер парламенту Латвії Інара Мурнієце на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві заявила, що її країна засуджує введення в експлуатацію Керченського мосту.

QHA