МОСКВА (QHA) -

Російський бренд смартфонів Caviar випустив свою версію IPhone X з дизайном Керченського мостуякий будується окупантами  між Росією і окупованим Кримом. Про це повідомляється на сайті бренду.

На смартфоні міст видно з висоти та інкрустований 10 мініатюрними діамантами.

— Оригінальна задумка пропонує нам поглянути на світ з висоти і побачити обриси півостровів, з'єднаних золотим мостом. Він, до речі, вимощений 10 мініатюрними діамантами, один з яких — чайного кольору — це символічний «привіт», який ми адресуємо рудому коту Мостіку, який жив на будівництві мосту, він став першим, хто ним пройшов і вже є його неофіційним символом і загальним улюбленцем, — йдеться у повідомленні.

Окупований Крим і Таманський півострів покриті золотом. Також на телефоні розміщений герб Росії.

QHA повідомляло, що окупанти почали продавати тури на Керченський міст в анексованому Росією Криму. Перший тур запланували вже на 2 червня з Севастополя. Вартість його становить близько 4,5 тисяч рублів з людини (близько 1800 гривень).

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін відкрив Керченський міст.

Пізніше міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що Канада засуджує відкриття мосту через Керченську протоку між окупованим Кримом і Росією. Фріланд зазначила, що Керченський міст порушує територіальну цілісність України.

Окрім цього, відкриття Керченського мосту засудили НАТО, ЄС, Великобританія, Латвія і Польща.

QHA