КИЇВ (QHA) -

МЗС України вимагає від російської влади допустити українського консула до затриманого 31 травня у Москві громадянина України.

Як повідомила речник зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца, Київ закликає Москву назвати усі обставини затримання українця.

— Отримано офіційне повідомлення від правоохоронних органів РФ про затримання 31.05.18 громадянина України. З'ясовуємо обставини, вимагаємо зустрічі консула, — написала Беца на своїй сторінці у Twitter.

Відзначимо, 31 травня у Москві був затриманий громадянин України. Його підозрюють у контрабанді в Україну запчастин до військової техніки. Затримання відбулося не на кордоні, хоча у випадках з реальною контрабандою усе зазвичай відбувається саме під час перетину кордону.

Раніше Беца повідомила, що Росія вчергове відмовила у зустрічі українському консулу з в'язнем Олександром Кольченком.

Відзначимо, спікер Міністерства закордонних справ заявила, що Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення Олега Сенцова. Речник МЗС підкреслила, що можливий варіант обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

QHA