КИЇВ (QHA) -

Протестуючі водії автомобілів на єврономерах сьогодні, 11 липня, заблокували центр Києва у рамках «Акції за захист і доступне розмитнення». Про це повідомляється на сторінці «Авто Євро Сили» у Facebook.

Автомобілісти перекрили проїзд від метро «Арсенальна» до Європейської площі, через що рух центром столиці практично заблоковано. Блокування центру призвело до заторів в усьому Києві. Так, у заторах стоять Дарницький міст, міст Патона, Набережне шосе, бульвар Дружби Народів, Повітрофлотський проспект, вулиця Борщагівська і частина проспекту Перемоги.

На сторінці «Київ Автомобільний» у Facebook повідомляється, що на маршруті проведення безстрокової акції буде ускладнений проїзд і заблоковані Кабінет міністрів України, Верховна Рада, вулиця Грушевського, вулиця Шовковична, вулиця Садова, вулиця Липська, вулиця Інститутська, Урядовий квартал.

Автомобілісти проводять акцію з 6:00 ранку.

Протестувальники вимагають, щоб Кабмін затвердив рішення, яке забороняє поліції перевіряти автомобілі з іноземними номерами (з баз данних) і застосовувати штрафи відповідно до митного законодавства, а також, щоб Кабмін почав розгляд нових законопроектів (так звані закони Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної №8487 і №8488 — ред.) про зниження акцизних ставок на розмитнення, скасування стандарту Євро–5 і т.д. для вживаних автомобілів з Європи.

QHA повідомляло, що у Верховній Раді України хочуть зменшити ставки для розмитнення автомобілів на єврономерах. Нові ставки розраховані на зменшення шкоди екології від старих автомобілів. За автомобілі стандарту Євро – 2 доведеться сплатити €7500.

ФОТО: Facebook «Авто Євро Сила»

QHA