КИЇВ (QHA) -

Режим путінських окупантів у Криму не зможе позбавити волі патріотично налаштованих кримських татар і українців. Так віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко сказав у своєму зверненні до громадян України, що мешкають у Криму, в рамках комунікаційної кампанії «Крим — це Україна. 1096 Днів опору», ініційованої Міністерством інформаційної політики до третьої річниці окупації Криму.

Він зазначив, що весь світ підтримує праведне боротьбу патріотів України проти окупації у Криму.

 Цього дня кожен, хто поза Кримом, має пам'ятати: Крим  це Україна, а боротьба вільних людей, які залишилися на території Кримського півострова, має підтримку всієї України, всієї Європи і всього світу. Ми пам'ятаємо, що ця боротьба є праведною, ця боротьба завершиться перемогою, лише за такої боротьбою правда. Як би не намагався окупаційний путінський російський режим переслідувати кримських татар і українців, які залишилися на території півострова, фабрикувати кримінальні справи, тримати вільних людей в ув'язненні, цей путінський режим ніколи не зробить внутрішньо вільних людей невільними, заявив віце-прем'єр.

Нагадаємо, міністерство інформаційної політики у четвер, 23 лютого, представить в Укрінформі комунікаційну кампанію «Крим — це Україна. 1096 Днів опору», частиною якої є відеозвернення членів українського уряду до українських громадян у Криму.

ФОТО: інтернет

QHA