КИЇВ (QHA) -

Київський міський голова Віталій Кличко проінспектував стан станції метро «Лівобережна» після завершення ремонтних робіт, а також облаштування території довкола Міжнародного виставкового центру. Мер резюмував, що місто виконало свої зобов'язання з підготовки до Євробачення-2017 на всі 100%, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

На станції метро «Лівобережна» був проведений ремонт східного і західного вестибюлів, замінена сигналізація, встановлено енергозберігаюче освітлення, оновлена ​​пасажирська автоматика, вентиляція та облицювання, поставлено нову огорожу.

— Під час інспекції я поспілкувався з людьми і не зустрів жодного незадоволеного жителя. Я впевнений, що і кияни, і гості, які відвідають Євробачення-2017, отримають задоволення не тільки від музики, а й від нашого міста, заявив Віталій Кличко.

За словами київського мера, вартість реконструкції станції метро склала близько 24 млн грн, проте остаточна сума буде названа після проведення інспекції витрачених коштів.

ФОТО: інтернет

QHA