СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Окупаційна влада Севастополя вирішила допомогти вижити кримським пенсіонерам, виділивши їм безкоштовні торгові місця на ярмарку. Щоправда, для десятків тисяч пенсіонерів, які проживають у цьому місті, передбачено усього 15 місць.

Як заявив начальник головного управління споживчого ринку і ліцензування Вадим Кірпічніков, торгувати на ярмарку можна тільки овочами, фруктами і ягодами.

— Щоб зайняти пільгове місце на ярмарку, пенсіонеру необхідно надати пенсійне посвідчення. Торгувати можна тільки продукцією, яка потребує лабораторної перевірки, а саме: овочами, фруктами, ягодами.

Він пообіцяв, що незабаром спеціально обладнані безкоштовні торгові місця для пенсіонерів відкриють на кожному сільському ярмарку Севастополя.

Відзначимо, в Криму проживають близько 700 тис пенсіонерів, це становить 1/3 від усього населення півострова. За словами місцевих жителів, прожити на середню пенсію нереально.

Раніше у Сімферополі заборонили проводити мітинг проти російської пенсійної реформи. Акцію запланували на 2 вересня. Місцева влада заявила, що проведення мітингу проти російської пенсійної реформи 2 вересня на площі Леніна неможливе, оскільки там відбудеться інший захід.

Джерело: Новости Крыма

QHA