КИЇВ (QHA) -

Українському політв'язню Станіславу Клиху не передають листи від матері. Про це повідомила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у своєму Facebook.

Денісова зазначила, що розмовляла з матір'ю політв'язня.

— У розмові з сином 3 вересня він поскаржився, що йому не передають листи. Якщо гроші, які йому передає мама зі своєї пенсії, він отримує, то листи — ні. Станіслав отримав тільки одну звістку з дому, хоча мама надсилає їх регулярно — два рази на місяць, — написала вона.

За словами омбудсмена, наразі вона з'ясовує у російської колеги Тетяни Москалькової, чому порушують права Станіслава Клиха.

— Тамара Іванівна зазначила, що 20 вересня збирається відвідати свого сина у Верхньоуральській колонії. Вже зараз разом з МЗС вирішуватимемо питання організації її поїздки.

QHA повідомляло, що раніше Станіслава Клиха знайшли в Обласній психіатричній тюремній лікарні Магнітогорська. Російська правозахисниця Тетяна Щур заявила, що політв'язень знаходився під впливом заспокійливих препаратів. Сам Клих сказав, що йому роблять «якісь щеплення» і забирають листи від матері, ледь давши їх прочитати.

QHA