МОСКВА (QHA) -

Засуджений на 10 років у справі «кримських терористів» антифашист Олександр Кольченко вирішив оголосити голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомив адвокат Кольченко Андрій Лепехін у соціальній мережі Telegram.

Незабаром, як повідомив адвокат ЗМІ, Кольченко написав відповідну заяву на ім'я начальника колонії, в якій його утримують.

— При мені написав заяву на ім'я начальника колонії, що оголошує голодування з вимогою звільнити Сенцова, а потім віддав співробітникам колонії, які й понесли її до начальника, — сказав адвокат.

Відзначимо, Кольченко відбуває термін у Копійську Челябінської області. У березні 2016 року його адвокат Світлана Сидоркіна повідомила, що челябінський адвокат Андрій Лепехін обіцяє відвідувати її підзахисного не рідше ніж раз на місяць.

Нагадаємо, вчора, 30 травня, до голодування Сенцова приєднався четвертий в'язень Кремля, ним виявився Станіслав Зимовець, який проходить у "справі 26 березня".

У липні 2017 року Тверський районний суд Москви засудив Зимовця до 2,5 років колонії. Як стверджує російське слідство, 26 березня 2017 року під час акції протесту в столиці Росії він кинув шматок цегли в бік співробітників ОМОНу.

Влучив Зимовець нібито в спину офіцера ОМОНу.

Відзначимо, Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Джерело: Новое время

QHA