АЛУШТА (QHA) -

 

В Алушті засудили до чотирьох років позбавлення волі колишнього "начальника управління капітального будівництва адміністрації міста".

Як повідомляє російський слідчий комітет в анексованому Криму, екс-чиновника визнали винним в отриманні хабарів і в зловживанні посадовими повноваженнями.

Обвинуваченому також заборонено обіймати посади протягом семи років.

— Слідчими і судом встановлено, що обвинувачений у період часу з 19.11.2015 — 30.12.2015 з числа засновників і фактичних керівників ТОВ «СК «Регіон» отримав у якості хабара грошові кошти на суму 300 000 рублей. Окрім того, він як посадова особа, зловжив покладеними на нього обов'язками з організації робіт формування цільових комплексних програм і планів у сфері капітального будівництва і житлово-комунального господарства, що спричинило тяжкі наслідки.

Відбуватиме покарання він у виправній колонії суворого режиму, проте поки що вирок не набрав законної чинності.

 

Раніше повідомлялося, що так званий «заступник директора Департаменту начальника Управління земельних відносин Департаменту з майнових і земельних відносин» Сімферополя попався на отриманні хабара сумою у 500 тисяч рублів. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту строком на 2 місяці.

 

Джерело: crim.sledcom.ru

QHA