КИЇВ (QHA) - -

Командувача окупаційним Чорноморським флотом Російської Федерації адмірала Олександра Вітка викликають до суду як обвинуваченого. Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

— Судове засідання в зазначеному кримінальному провадженні по А.Вітку в якості обвинуваченого  призначене на 26 вересня 2016 12:00 у Дніпровському районному суді м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5, зал судових засідань №7, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 28 квітня Генеральна прокуратура України повідомила, що Вітко, якому оголошено підозру в скоєнні особливо тяжких злочинів проти України, переховується від слідства. Він був оголошений у розшук, а київський суд дав дозвіл на його затримання.

Генпрокуратура звинувачує Вітка в тому, що він спланував, підготував і взяв безпосередню участь у веденні агресивної війни проти України, що призвело до порушення територіальної цілісності країни і заподіяння збитків у вигляді втрати всіх об'єктів державної власності загальною вартістю понад 1 трлн грн. Крім того, як зазначили в ГПУ, командувач ЧФ РФ особисто підбурював українських офіцерів до здійснення державної зради.

Командувача ЧФ РФ вже викликали на допит, який повинен був відбутися 15 червня 2016 року, проте в зазначену дату він не з'явився до слідчих.

Фото: інтернет

QHA