КИЇВ (QHA) -

Господарський суд міста Києва ухвалив рішення повернути в державну власність готельно-ресторанний комплекс «Феофанія» вартістю 182 мільйони гривень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

— Прокуратура Києва через суд домоглася повернення в держвласність готельно-ресторанного комплексу «Феофанія» вартістю 182 млн гривень, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що загальна площа будівлі становить 6,6 тисяч квадратних метрів.

— У 2013 році приватне підприємство зареєструвало вказане майно за собою на право власності на підставі судового рішення від 03.03.2004 року. Однак з'ясувалося, що це рішення суду ще у листопаді 2011 року було скасовано Апеляційним судом Києва.

QHA повідомляло, що апеляційний господарський суд Києва повернув у власність держави Гостинний двір. Таким чином, суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури у повному обсязі.

Нагадаємо, Гостинний двір — торговий комплекс на Контрактовій площі у Києві, побудований у 1809 році. Постановою Кабінету міністрів у серпні 2011 року Гостинний двір був виведений з Державного реєстру пам'ятників архітектури. У 2012 році Київрада віддала його в оренду для реконструкції під офісний центр, що викликало обурення і протести громадськості.

QHA