СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Розповідями про затримання чиновників, що брали активну участь в анексії Криму, так званий голова Державної ради Криму Володимир Константинов намагається залякати і відрадити кримчан від поїздок на материкову частину України. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

Константинов, згадуючи про затримання судна «Норд» в Азовському морі і «депутата» Євпаторійської міської ради, закликав жителів окупованого Криму утриматися від поїздок.

— На цих двох прикладах легко собі уявити, що усіх нас могло б чекати, адже майже всі кримчани так чи інакше брали участь у всекримському референдумі (незаконному «голосуванні», невизнаного у всьому світі — ред.). Для нинішнього Києва усі ми — злочинці. Кримчанам слід бути більш пильними, не наражати себе зайвий раз на небезпеку бути затриманими українськими властями, — пише він.

При цьому він не розповідає, що в Україні ведуться розмови про необхідність впровадження перехідного правосуддя, яке б дозволило уникнути подібних залякувань з боку окупантів звичайних жителів Криму, які не брали участі в анексії.

Нагадаємо, що сам Константинов ще у 2015 році отримав повістку в прокуратуру України.

Раніше QHA повідомляло, що СБУ затримала "депутата Євпаторійської міської ради".

QHA