КРАСНОДАР (QHA) -

Українські консули зустрілися з викраденим у Білорусі і вивезеним у краснодарське СІЗО Павлом Грибом.

— З Павлом зустрілися консульські працівники. Розмовляли годину у присутності співробітника СІЗО. Ряд питань блокувався. Ліки так і не передали, не було лікаря, сам буду робити це 21-го, написав адвокат Гриба Андрій Сабінін на своїй сторінці у Facebook.

Він також додав, що ув'язненому Павлу Грибу і українським консулам дозволили спілкуватися виключно російською мовою.

У Міністерстві закордонних справ України підтвердили інформацію про візит консулів до Гриба.

— Наші консули відвідали сьогодні Павла Гриба. Але не надано дозвіл на обстеження українськими лікарями. Вимагаємо забезпечити доступ лікарів, написала у своєму Twitter прес-секретар МЗС Мар'яна Беца.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. За його словами, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям в якомусь лісі. Більше доби його тримали у приміщенні без вікон, після чого відвезли у Смоленську область, де «законно» оформили арешт.

У Білорусі не визнають своєї причетності до викрадення українця і обурюються через висловлювання українського МЗС про небезпеку, яку становлять для українців поїздки у Білорусь.

За офіційною інформацією, з 25 серпня він перебуває у краснодарському СІЗО. Влада Росії намагається звинуватити його в тероризмі. До нього довго не пускали адвоката і українських консулів.

Джерело: Українська правда

QHA