КИЇВ (QHA) -

Процес отримання корінними народами Росії незалежності — питання часу. Таку думку висловив активіст антиімперської платформи "Ідель-Урал", яка виступає за прояв національної самосвідомості корінних народів Уралу, на прес-конференції у Києві.

— Ідель-Урал — це інформаційна платформа, її мета — створення конфедерації корінних народів Росії, яка має спільні кордони і гроші, але кожна країна має свою конституцію і поліцію, особливий погляд на власну історію, свої шляхи розвитку культури та ідентичності. Росія успадкувала усі проблеми Радянського Союзу. Процес отримання корінними народами Росії незалежності — питання часу. Я думаю, що Україна запустила цей процес Майданом і має перейти на наступний щабель розвитку. І в Росії це теж розуміють.

Нагадаємо, перед виборами президента в Російській Федерації більше людей почало солідаризуватися з позицією активістів платформи "Ідель-Урал".

Раніше Рафіс Кашапов, член правління Всетатарського громадського центру, колишній політв'язень заявив про те, що Росія сприймає поволзькі народи як добриво.

QHA повідомляло, що Кашапов пояснив, чому кримські татари ще можуть боротися, на відміну від поволзьких.

QHA