КИЇВ (QHA) -

Звільненому активісту Революції Гідності Олександру Костенку, щодо якого в Україні у 2014 році порушили кримінальну справу, можуть запропонувати угоду зі слідством.

Про це заявив спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

За його словами, процесуальне провадження здійснюватиме прокуратура Києва.

— Розслідування не завершене, воно призупинене. У разі продовження Національною поліцією цього кримінального провадження, процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура Києва. Ми також не виключаємо, що пану Костенку запропонують угоду зі слідством, — повідомив речник ГПУ.

Лисенко також розповів, що свого часу Служба безпеки України починала розслідування кримінального провадження стосовно Костенка, але згодом передала провадження до Нацполіції. Слідство проводить поліція Святошинського району Києва.

Вчора, 6 серпня, уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що звільненому в'язню Кремля Олександру Костенку необхідно надати медичну допомогу, оскільки у нього зламана рука.

Раніше QHA повідомляло, що звільнений з російської в'язниці кримський активіст Євромайдану Олександр Костенко прибув в Україну. Костенко перетнув російсько-український кордон разом з українськими дипломатами.

Нагадаємо, Костенко вийшов на волю 3 серпня.

Джерело: УНН

QHA