МОСКВА (QHA) -

До російської Держдуми внесений законопроект від партії КПРФ, яким пропонується скасувати неробочі дні в новорічні свята і зробити святковими 18 березня — день, який у цій країні вважається днем ​​«возз'єднання» з анексованим Кримом, а також 7 листопада — річницю Жовтневої революції більшовиків 1917 року.

У пояснювальній записці до документа повідомляється, що депутати пропонують виключити з переліку неробочих днів новорічні канікули, оскільки їх про це просять виборці, які «залишаються без зарплати в неробочі дні».

За твердженням депутатів Держдуми від КПРФ, 18 березня — офіційний день анексії Росією українського півострова Крим — «свято для всього народу, яке заслуговує бути неробочим днем».

Що стосується наміру оголосити вихідним 7 листопада, на думку комуністів, це стане «даниною поваги предкам, що вирвала країну з убогості та неграмотності, яке створило могутню російську державу».

Нагадаємо, Держдума РФ прийняла пакет змін до виборчого законодавства, згідно з якими наступні президентські вибори відбудуться 18 березня 2018 року — у річницю незаконної анексії Росією Криму.

ФОТО: інтернет

QHA