СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Колектори в окупованому Криму користуються  найгрубішими методами повернення заборгованості. Про це повідомляється в дослідженні російської Національної асоціації професійних колекторських агентств, передає пропагандистське видання «Примітки».

З січня по червень цього року кількість скарг на стягувачів боргів у Росії, що окупувала півострів, збільшилася на третину в порівнянні з тим же періодом 2016 року.

Рейтинг за так званими хард-скаргами, тобто пов'язаним з некоректним спілкуванням, погрозами та іншими грубими порушеннями закону, очолив Крим. Частка «важких» скарг там становить понад 33% від загального числа звернень, що надійшли.

Лідерство ж Криму у рейтингу за часткою хард-скарг пояснюють особливостями сформованого тут ринку стягнення. Керівник проекту «Загальноросійського народного фронту» «За права позичальників» Віктор Клімов розповів:

— У Криму окремі структури викуповували в українських банків борги громадян, які проживають у регіоні. І користувалися незаконними методами стягнення.

Як повідомляло QHA, Держдума РФ, склад якої визнаний нелегітимним в Україні та низці інших країн через «вибори» в окупованому Криму, 19 липня прийняла в третьому читанні закон про уточнення правил погашення боргів перед українськими банками позичальниками, які проживають на території анексованого Криму.

ФОТО: інтернет

QHA