СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму щодо бюджетників застосовують методи залякування і погроз з метою забезпечити явку на виборчі дільниці на виборах президента РФ. Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов на своїй сторінці у Facebook.

— Стосовно службовців державних установ, вчителів, лікарів, студентів вишів використовуються методи залякування і погроз з метою забезпечити явку на виборчі дільниці. У разі, коли люди заявляють про своє небажання брати участь у виборах, лунають погрози звільнення з роботи, у сільській місцевості погрози невидачі довідок для соціальних потреб, обіцянки не робити дороги, проводити воду тощо, написав він.

Джелялов зазначив, що співробітники відділень пошти, місцевих «адміністрацій», житлово-комунальних підприємств проводять в окупованому Криму опитування людей щодо їхньої участі у виборах.

Вулицями ходять невідомі особи, що записують індивідуальні дані жителів, що суперечить законодавству. Наявна ситуація доводить, що вільне волевиявлення на виборах президента РФ у Криму неможливе, зазначив він.

Наріман Джелялов наголосив, що вибори президента РФ у Криму є нелегітимними і «світова спільнота не повинна визнавати їхні результати».

Нагадаємо, російська політемігрантка Ірина Белачеу заявила, що на вибори президента РФ 18 березня Володимир Путін приїде до окупованого Севастополя, бо вважає анексію Криму своїм найбільшим досягненням. За словами Белачеу, результати виборів в окупованому Криму, як і в Росії, наперед відомі.

Президент РФ Володимир Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

QHA