СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Посуха в окупованому Росією Криму може призвести до того, що скоро увесь півострів буде отримувати воду по годинах. При цьому, росіяни радять жителям півострова молитися. Про це сьогодні, 18 червня, заявив гендиректор ДУП РК «Вода Криму» Володимир Баженов.

— Жодного дощу за такої температури, в усіх водосховищах поверхневого збору йде дике випаровування води. У нас скоро добовий відбір з водосховищ до мережі зрівняється з добовим випаровуванням у небо. Це стосується усіх водосховищ: Аянського, Партизанського, Ізобільненського, Сімферопольського, Ленінського, Феодосійського і так далі, — зазначив представник колаборантів.

При цьому, він порадив «євреям йти в синагогу, мусульманам — у мечеть, православним — до церкви».

— До перекриття Північно-Кримського каналу до 70% питного водопостачання ми забезпечували за рахунок дніпровської води. Порахуйте, ми залишаємося без цієї води п'ятий рік і живемо за рахунок своїх власних ресурсів ... На Водному конгресі у Москві вчені говорили про те, що будуть шукати тут воду підземну, надземну, опріснювальні установки ставити. Нехай роблять що завгодно, лише б була вода. Але це вже не в моїй компетенції. Щоб розуміли, нам дають вихідну воду, і ДУП робить її питною, а буде вихідна вода — ми її в питну перетворимо, — сказав він.

Раніше повідомлялося, що маріонеткова влада Криму визнала, що вирішити проблему питної води на півострові за допомогою опріснення морської води неможливо.

QHA