СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російський пропагандистський канал заманює кримчан на незаконні вибори смартфонами. Про це повідомляється на сторінці телерадіокомпанії «Північний Крим» у соціальній мережі «ВКонтакте».

Компанія пропонує гаджети тим, хто віддав свій голос на нелегітимних виборах в окупованому Криму. Деякі кримчани охоче беруть участь у цьому розіграші.

На момент публікації з восьми смартфонів розіграно чотири. Два з них отримали військовослужбовці армії РФ. Що примітно, один з них був у балаклаві та військовій формі американського зразка.

Розіграш проходить в Армянську, Перекопі та інших містах анексованого Криму.

Нагадаємо, сьогодні, 18 вересня, громадяни РФ вибирають депутатів до Державної Думи. Вважаючи Крим власною територією, всупереч міжнародному праву, Росія незаконно відкрила виборчі дільниці на окупованій частині України.

Більшість країн світу відмовилися надсилати спостерігачів на вибори до Криму. ОБСЄ і Венеціанська комісія також не будуть моніторити результати голосування на окупованому півострові.

Україна рішуче засудила проведення Росією виборів на своїй території та закликала інші країни не визнавати їх результати, зберігаючи політику невизнання анексії Кримського півострова.

ФОТО: інтернет

QHA