МАНІЛА (QHA) -

На конкурсі краси «Міс Всесвіт», що проходить в столиці Філіппін Манілі, 26 січня відбулося презентаційне шоу національних костюмів всіх учасниць, повідомив QHA Юрій Гулевич, керуючий партнер PR-компанії «Дель Арте».

Представниця України, 19-річна киянка родом з Криму Олена Сподинюк під оплески глядачів презентувала костюм «Квітуча Україна». Комплект був розроблений і виготовлений вручну майстрами української дизайн-студії SVITLO ексклюзивно для участі українки у конкурсі. Вбрання Олени Сподинюк було доповнене головним убором — великим вінком з пшениці і квітів, обрамленим безліччю стрічок.

Фінальне шоу конкурсу краси «Міс Всесвіт» відбудеться у столиці Філіппін 29 січня. Ведучим перформансу буде володар премії Emmy Стів Харві, господинею за лаштунками шоу стане дизайнер Ешлі Грехем. За найпрестижнішу у світі корону у сфері краси змагатимуться учасниці з понад 90 країн.

Володарки титулів «Міс Україна Всесвіт» раніше вже завойовували майже всі призові (з першого по четверте) місця на «Міс Всесвіт», а також входили у Топ-5, Топ-10 і Топ-20 конкурсу.

Пряму трансляцію фінального шоу конкурсу краси «Міс Всесвіт» можна буде побачити на офіційному сайті конкурсу.

ФОТО: інтернет

QHA