СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Вчора, 22 жовтня, закінчився термін громадських робіт у кримськотатарської активістки Зареми Куламетової. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» на своїй сторінці у Facebook. Активістка виконувала громадські роботи в парку Старого Криму.

У міській мечеті Старого Криму провели з цього приводу молебень.

— Наші співвітчизники з усіх куточків Криму приїхали підтримати Зарему і розділити з нею радість завершення робіт. Вчергове наш народ не залишається байдужим до будь-якої ситуації, — відзначили у «Кримській солідарності».

 

Нагадаємо, 22 січня в будинок Зареми Куламетовой прийшли співробітники поліції і почали вимагати пояснень у зв'язку з нібито скаргою, яка надійшла на неї щодо образи "начальника МВС Росії у Кіровському районі". Самої скарги у них не виявилося, тому Зарема Куламетова відмовилася спілкуватися з "правоохоронцями". Однак 5 лютого Куламетову викликали у Кіровський райвідділ поліції. Їй повідомили, що вона підозрюється в образі співробітника поліції — Куламетова нібито погрожувала його життю і здоров'ю.

"Кіровський районний суд" визнав Зарему Куламетову винною в "образі представника влади". "Суд" призначив їй 250 годин примусових робіт і виплату компенсації у розмірі 20 тисяч рублів.

QHA