СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

У «уряді» окупованого Севастополя 4 квітня відбулася закрита нарада в режимі відеоконференції з питання зсуву на трасі Севастополь — Сімферополь. За словами учасників, Росавтодор заявив про рішення взяти ремонт севастопольського провалу під особливий контроль у зв'язку із невиразною позицією місцевої «влади» щодо термінів та обсягів робіт. Про це повідомляє видання «Примечания».

На даний час жодних робіт у районі зсуву не ведеться — там повністю знятий асфальт і проводяться геологічні пошуки. На думку громадського працівника, який побував на засіданні у вівторок, з такими темпами ремонту Крим у курортний сезон може спіткати транспортний колапс.

— Результати досліджень будуть готові до кінця тижня, їх розглянуть на науковій раді при Росавтодорі для прийняття правильного рішення, оскільки позиція уряду Севастополя «засиплем щебенем, асфальтом закатаємо — сезон протримається», м'яко кажучи, викликає побоювання у Москви... Усунути рух зсуву поверхневими методами не вдасться, а якщо проводити серйозні роботи, то терміни ремонту розтягнуться значно, а також зросте ціна, не кажучи вже про транспортний колапс у сезон, повідомило джерело.

При цьому так званий глава департаменту транспорту і дорожньої інфраструктури Севастополя Ігор Титов раніше стверджував, що на зсувній ділянці автодороги у Севастополі виконано 45% робіт.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рух на ділянці траси Сімферополь — Бахчисарай — Севастополь був обмежений увечері 9 березня у зв'язку із проведенням термінових ремонтних робіт через зсув, що відбувся раніше.

ФОТО: інтернет

QHA