СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Ситуація з дефіцитом електроенергії в окупованому Криму загострилася у зв'язку із холодами, через що «глава» півострова Сергій Аксьонов планує звертатися до жителів Криму щодня вранці і ввечері з проханнями про економію. Про це він повідомив під час наради з керівником підприємства «Крименерго» Віктором Плакидою.

— Дефіцит в системі сьогодні становить до 100 мВт, при похолоданні ця ситуація загострилася... Але електроенергії буде достатньо в тому випадку, якщо ми розумно нею розпорядимося. Будемо звертатися з цим до населення і просити вранці і ввечері, в години максимальних навантажень, не вмикати без необхідності додаткові прилади, повідомив так званий «прем'єр».

У той же час самопроголошений «глава парламенту» Криму Володимир Константинов заявив, що з тими «депутатами, які займалися своїми справами» під час енергоблокади, підконтрольна окупантам «влада» Криму більше співпрацювати не стане.

Ми повинні повернутися до цього питання, щоб подивитися, хто ці люди, і в розвідку ми з ними не підемо. Вже точно ми з ними не підемо у подальші політичні проекти, такі як вибори 2019 року. Співпраця з такими людьми безглузда, сказав Константинов.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, президент всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України» Василь Котко заявив, що існує серйозна проблема з несумісністю енергосистем Криму і РФ. Для її усунення необхідно модернізувати розподільні системи Криму, що є дорогим процесом.

ФОТО: інтернет

QHA