ДЖАНКОЙ (QHA) -

Самопроголошена «влада» Криму в особі так званих «керівника» ГУП РК «Кримавтотранс» Ігоря Коробчука та «заступника директора з безпеки» Сергія Шаншіна вирушили до адміністративних кордонів з материковою Україною для того, щоб проінспектувати місце для побудови зупинок громадського транспорту і кас. Про це передає сайт організації «Кримавтотранс».

Даний виїзд був запланований як виконання доручення самопроголошеного «прем'єра» Криму Сергія Аксьонова про розміщення касових пунктів з продажу квитків та організації регулярних перевезень пасажирів у районі прикордонних переходів.

Для огляду можливого місця розміщення касових пунктів і стоянки рейсових автобусів «чиновники» відвідали пункти прикордонного пропуску «Джанкой», «Перекоп» і «Армянськ».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, самопроголошений «прем'єр» Криму Сергій Аксьонов поставив під сумнів якість ввезених на окупований півострів з Росії харчових продуктів. На його думку, з точки зору натуральності, місцевий кримський продукт перевершує за якістю аналогічні товари, що ввозяться з Росії. Тому він запланував проводити якісь перевірки продуктів з РФ, збираючи проби прямо на Керченській переправі.

ФОТО: інтернет

QHA