ЧОНГАР (QHA) -

Кілька сотень активістів, учасників Громадянської блокади Криму несуть прапор України та Національний прапор кримських татар до російського КПП. На чолі колони — лідер Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Як передає кореспондент QHA, активісти вже увійшли в сіру зону біля російського КПП на Чонгарі. Вони скандують "Міллет татар Крим", "Слава Україні — Героям слава!", "Такбір! Аллаху Акбар!"

Хода проходить під традиційну кримськотатарську музику та гімн України.

Першим слово взяв Рефат Чубаров.

— Російські окупанти, вже сьогодні пакуйте валізи. Хто в'їхав до Криму після вторгнення російських військ  ви ніколи не будете там жити. Ви в'їхали вночі, як злочинці, і дочекалися, поки військові займуть Крим на БТРах. Бандити ФСБ, прокуратура, слідком прийшли в український Крим  їм пощади не буде, їх знайде міжнародний суд. Наші зусилля створять нестерпні умови тим, хто у 21 столітті вдирається до чужого дому, сказав він і додав, що скоро над Чатирдагом встановлять кримськотатарський прапор.

З російського ж боку на військовій вантажівці сидять російські журналісти-пропагандисти і оператори, які спостерігають за тим, що відбувається.

Нагадаємо, 24 вересня проходить акція кримських татар, присвячена першій річниці Громадянської блокади анексованого Криму.

Кримські татари розпочали безстрокову акцію з блокування вантажного транспорту, який прямує до Криму з продуктами і товарами 20 вересня 2015 року.

QHA