СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

Уже четверту добу у двох мікрорайонах компактного проживання кримських татар у Сімферополі проводяться обшуки. Про це повідомляє Кримська польова місія з прав людини.

За інформацією місцевих жителів, від ранку 7 жовтня повністю оточений мікрорайон Ак-Мечеть. Масові обшуки почалися ще 2 жовтня. Проходять вони в мікрорайонах Ак-Мечеть і Фонтани.

Озброєні люди, які зупиняють перехожих на вулиці, запитують документи, цікавляться інформацією про склад сім'ї, номерами мобільних телефонів.

У соцмережах жителі повідомляють про зупинки автомобілів для проведення обшуку та перевірки документів.

Нагадаємо, 28 вересня в селі Чистеньке Сімферопольського району спостерігалася велика кількість силовиків, які оточили район, не впускали автомобілі та проводили обшуки.

Крім того, подібного роду заходи проводилися і в селі Трьохпрудному Сімферопольського району.

Правоохоронці аргументували свої візити до кримськотатарських родин пошуком підозрюваного у розстрілі медиків швидкої допомоги Бекіра Небієва.

Нагадаємо, 26 вересня близько 16:00 в будівлю швидкої медичної допомоги, що розташована по вулиці Севастопольській у Сімферополі, увійшов озброєний рушницею чоловік і багато разів вистрілив у чотирьох співробітників установи. Двоє з них загинули. Поліція розшукує 55-річного підозрюваного Бекіра Небієва.

QHA