СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Всі затримані сьогодні в Криму кримські татари — Ренат Сулейманов, Арсен Кубедінов, Сейран Мустафаєв і Талят Абдурахманов — зараз перебувають у будівлі ФСБ на бульварі Франка, 13 у Сімферополі. Їх усіх підозрюють в екстремізмі. Про це повідомив QHA адвокат Едем Семедляєв.

— Ренат Сулейманов перебуває в будівлі ФСБ на бульварі Франка, 13, і туди ж привезли ще трьох. Поки їм пред'являють 282 статтю — участь і організація екстремістської групи. Рената підозрюють в організація екстремістської групи, а всіх інших — в участі, — розповів він.

До затриманих до будівлі ФСБ приїхали троє адвокатів — Едем Семедляєв, Еміль Курбедінов і Маммет Мамбетов, які були присутні при допиті.

Російські ЗМІ вже встигли повідомити, що затримані кримські татари входять до екстремістської організації "Таблігі Джамаат".

Нагадаємо, вранці 2 жовтня у Криму в селищі Молодіжному до будинку кримського татарина Рената Сулейманова увірвалися силовики і провели обшук, після чого його посадили в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку. Пізніше стало відомо і про інші обшуки.

QHA