СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Менше 400 тисяч рублів (близько 185 тис. гривень) компенсації запропонував забудовник жительці масиву «Стрілецька» Бахтил Халіловій за добровільне знесення будинку.

До активістів "галявини протесту" жінка приєдналася у 2005 році, а за рік до анексії півострова розпочала легалізацію 8 соток землі.

— Земля, на якій велика кількість людей живе вже 6 – 7 років, незаконно передається містом компанії «Акура», яка просто видавлює звідти людей, які проживають на масиві "Стрілецька", задовго до створення цієї фірми. Мені 67 років, інвалід по здоров'ю, реабілітована. У мене немає свого житла! Позбавляючи людей землі і будинків, в які вкладено 12 років життя і боротьби за їхнє узаконення, будівельна компанія просто знущається, — пише у листі громадській організації «Міллі фірка» кримчанка.

Сьогодні у мережі з'явилися фото "добровільного знесення" будинків на масиві Стрілецьке.

Нагадаємо, учасники «галявини протесту» вимагали вирішення питання виділення землі кримським татарам, які більше 10 років відстоюють своє право на неї.

У Сімферополі розвивається конфлікт між місцевою владою, забудовниками та учасниками «галявини протесту» «Стрілецька». Новий мікрорайон «Кримська роза» вирішили будувати на тому місці, де зараз знаходяться самобуди і мечеть кримських татар. Протестувальники намагаються врятувати свої будови від знищення.

Раніше QHA повідомляло, що «суд» Сімферополя розгляне справу щодо знесення будинку кримської татарки. Міська адміністрація подала позов проти жінки, яка побудувала житло на «галявині протесту».

Джерело: Аргументи Тижня Крим

QHA