СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час відвідування кримських ув’язнених  Ахтема Чийгоза, Алі Асанова та Мустафи Дегерменджі в СІЗО Сімферополя керівник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко дізнався, що окупанти вчиняють на в'язнів психологічний тиск. Про це він розповів в ефірі «Громадське Радіо».

Зокрема, у день засідання суду ув’язнених  спеціально вивозять з СІЗО до сніданку і не годують після повернення.

— Їх вивозили вранці на судове засідання завчасно — тобто вони вранці на сніданок у СІЗО не потрапляли. Відповідно, вони повернулися вже після обіду — і обід їм не надавали. Ніякого сухого пайка їм не давали. Тобто люди фактично до вечора залишалися абсолютно без всякого харчування, — повідомив Крикливенко.

Нагадаємо, як передавало QHA, 26 грудня Валерія Лутковська відвідала ув’язнених  окупантами кримських татар у СІЗО Сімферополя. Під час зустрічі заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз звернув увагу омбудсмена на репресії щодо кримських татар. Обговорювалася явно непропорційна агресія та жорсткість з боку силових відомств окупантів при проведенні обшуків і затримань.

ФОТО: інтернет

QHA