ДЖАНКОЙ (QHA) -

Голову релігійної громади «Свідки Єгови» у Джанкої Віталія Арсенюка кримський суд довів до інфаркту. Про це у Фейсбуці повідомив журналіст Антон Наумлюк.

За словами журналіста, 27 червня за справою Віталія Арсенюка, обвинуваченого у незаконній місіонерській діяльності за частиною 4 статті 5.26 КоАП РФ, відбулося перше судове засідання під головуванням судді Алхаза Тулпарова.

— Арсенюк очолював місцевий Комітет «Свідків Єгови» до заборони організації в Росії. Разом із усіма віруючими проводив богослужіння, молився, співав, читав і обговорював Біблію. У травні його кілька разів викликали до прокуратури. 27 червня відбулося перше засідання, яке відклали на наступний місяць. У ту ж ніч Арсенюк помер від обширного інфаркту. Йому було 67 років, він переніс переслідування за радянських часів і не витримав нині, — написав Наумлюк.

Журналіст зазначив, що судові рішення за подібними прецедентами вже приймалися в Ялті та Сімферополі, де справа була припинена «через відсутність події правопорушення». Судове засідання у справі свідків Єгови у Джанкої — третє.

Нагадаємо, 20 квітня 2017 року Верховний суд Росії визнав релігійну течію «Свідки Єгови» екстремістською і заборонив її на території країни.

ФОТО: інтернет

QHA