СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляційну скаргу активіста Ремзі Бекирова на рішення суду про визнання адміністративним порушенням його пост у соцмережі, опублікованого сім років тому.

— Суддя Мостовенко винесла рішення — залишити в силі рішення суду першої інстанції, тобто визнали його винним несправедливо, навіть у порушення законів РФ, — сказано в повідомленні.

QHA повідомляло, що вранці 30 березня співробітники сімферопольського Центру з протидії екстремізму затримали кримчанина Ремзі Бекірова і пред'явили йому звинувачення в поширенні інформації екстремістського змісту в соціальній мережі.

Трохи пізніше біля Центру протидії екстремізму силовики затримали українського журналіста Тараса Ібрагімова і громадських активістів Усмана Аріфмеметова (Османа Арифма) і Різу Ізетова, які прийшли провідати Бекірова. У них забрали документи і тримали в підвалі Центру «Е». Пізніше Аріфмеметова відпустили, а незабаром вийшли на свободу і Тарас Ібрагімов з Різою Ізетовим.

У той же день підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд виніс рішення щодо кримськотатарського активіста Ремзі Бекірова, звинувативши його в розповсюдженні екстремістських матеріалів і присудивши три доби арешту.

ФОТО: інтернет

QHA