СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Кримський "суд" знову не розглянув скаргу на бездіяльність Слідчого комітету Росії і МВС у зв'язку з руйнуванням Ханського палацу в Бахчисараї.

Про це повідомив адвокат Рустем Кямілєв громадському об'єднанню "Кримська солідарність", яке опублікувало його коментар на своїй сторінці у Facebook.

Матеріали справи відправили на перегляд.

— Раніше мною подавалася заява про злочин у Слідком, однак там не вжили відповідних заходів реагування на цю заяву. У судовому процесі мені стало відомо, що прокурор своїм рішенням скасував постанову відділу МВС про відмову в порушенні кримінальної справи і повернув матеріали справи на нову перевірку.

 

QHA повідомляло, що у березні 2018 року в ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) оприлюднили доповідь про погіршення ситуації із захистом культурної спадщини в окупованому Росією Криму. У документі є факти порушень окупаційної влади у сфері захисту культурної спадщини.

У зв'язку з цим, організація вимагає від Росії негайного припинення робіт, які ведуть до руйнування Ханського палацу.

Відзначимо, муфтій Духовного управління АР Крим Айдер Рустемов заявив, що так звана реставрація Ханського палацу з боку окупантів є варварством, оскільки знищуються всі унікальні деталі.

QHA