ЯЛТА (QHA) -

Один із затятих прихильників російської окупації Криму, власник ялтинського зоопарку «Казка» і сафарі-парку «Тайган» у Білогірську Олег Зубков повідомив про завершення переговорів щодо створення великого зоопарку поруч із турецьким містом Стамбулом.

— Успіхом закінчилися переговори між мерією Стамбула і підприємством «Тайган-Croup», яке я зареєстрував у Туреччині, про проектування та будівництво нового зоологічного парку під Стамбулом, — повідомляє підприємець у своєму блозі.

Відомо, що для нового зоопарку «Мега-Тайган» уже визначено місце в 26 кілометрах від Стамбула, на березі Чорного моря.

— Зізнатися, я не очікував, даючи згоду на цей проект, що влада Туреччини знайде і запропонує настільки унікальну територію для будівництва зоопарку, та ще площею понад 200 гектарів! Фактично це заповідна територія, що належить міністерству лісового господарства Туреччини, яке дало свою згоду на передачу цієї території муніципалітету Стамбула під створення зоопарку.

Перед архітекторами було поставлено завдання створити один із кращих зоопарків у світі. Процес проектування вже йде, а старт будівельних робіт планується в середині року. Після закінчення будівництва вся територія зоопарку буде передана в довгострокове управління ТОВ «Тайган-Croup».

Кримський підприємець Олег Зубков відомий як один із затятих прихильників російської окупації. Під час анексії в березні 2014 року він допомагав окупаційним силам РФ у Криму, надаючи автобуси та іншу матеріальну підтримку. У 2015 році Зубков запропонував встановити в Сімферополі пам'ятник Путіну.

Трохи згодом кримський бізнесмен змінив свою думку, заявивши, що розчарований умовами окупації та хоче втекти з Криму:

— Ми зрозуміли, що живемо в поліцейській державі, — заявив Зубков, розповівши, що так звана кримська влада перешкоджає роботі його підприємств.

ФОТО: інтернет

QHA