ВІННИЦЯ (QHA) -

Рішенням Вінницького міськсуду від 11 грудня 30-річний кримський татарин Ридван Абілєв засуджений до 7 років позбавлення волі за організацію процесу незаконного перетину кордону України. Повідомляється, що Абілєв разом зі своїм спільником із Львівської області допомагали переміститися в Україну незаконним мігрантам. Про це повідомляє місцеве видання.

Раніше, в період з 2014 по 2015 рік, Ридван Абілєв захищав Україну у складі добровольчого об'єднання «Крим», але так і не отримав статусу учасника бойових дій, адже батальйон був розформований.

Адвокат Володимир Саушкін повідомив, що єдиним доказом у цій справі послужив аудіозапис поганої якості.

— Єдиним аргументом звинувачення став аудіозапис свідчень одного з тих, кого Ридван нібито переправляв через кордон, заявив адвокат.

Саушкін уже подав апеляцію, і планує таким чином оскаржити вирок у апеляційному суді Вінницької області. Також він здивований, що справою займається СБУ, адже подібна категорія правопорушень належить до повноважень Національної поліції.

Нагадаємо, раніше суд у Вінниці відпустив Абілєва під заставу 121 тис. грн, але тут же знову взяв під варту за іншим епізодом.

ФОТО: інтернет

QHA