КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарський активіст, фігурант так званої справи «кримських диверсантів» Редван Сулейманов, якого незаконно засудили в окупованому Криму, вийшов на свободу. Про це повідомляється на сайті КримSOS.

Сулейманов відбував термін в російській колонії у Кіровській області.

Фігуранта справи так званих кримських диверсантів Редвана Сулейманова засудили до 1 року і 8 місяців позбавлення волі. Сулейманов визнав свою провину, проте категорично не погодився з мільйонними штрафами, які від нього вимагають представники об'єктів інфраструктури Криму.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичним актам», нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтєй — нібито його спільник.

Пізніше в російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований у якості «агента української розвідки». Його звинуватили в тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомила про замінування декількох стратегічних об'єктів на території півострова. У результаті цього повідомлення Росії, і в тому числі ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів.

QHA